Ring oss i dag: +47 908 74 832|post@gtae.no
Ansatte 2018-02-01T11:07:51+00:00

KONTAKT OSS!

Vi utvider stadig vår stab, og presenterer her vår administrasjon og ledergruppe. Ta gjerne kontakt ved hjelp av kontaktinformasjonen under hvert bilde, vi er klare til å respondere!

Geir Mykland

Daglig Leder

Mobil: +47 97 93 30 00

Epost: geir.mykland@gtae.no

Torje Jørgensen

Serviceleder

Mobil: +47 99 69 32 17

Epost: Torje.jorgensen@gtae.no

Trond Ove Nygaard

Salgsleder

Mobil: +47 46 40 24 64

Epost: trond.ove.nygaard@gtae.no

Tom Erik Knutsen

Avdelingsleder Kristiansand

Mobil: +47 95 21 02 83

Epost: tom.erik.knutsen@gtae.no

Marius Svenningsen

Avdelingsleder Grimstad

Tlf: +47 45 81 14 97

Email: marius.svenningsen@gtae.no

Kent Ivan Danielsen

Økonomisjef

Mobil: +47 99 32 25 96

Epost: kent.ivan.danielsen@gtae.no

Mari Mykland

Kommunikasjon og HSE ansvarlig

Mobil: +47 91 68 10 61

Epost: mari.mykland@gtae.no

DU?

Vi er stadig på utkikk etter dyktige medarbeidere. Ta kontakt, så tar vi en prat!

Tlf: +47 90 87 48 32

Email: post@gtae.no