Ring oss i dag: +47 908 74 832|post@gtae.no
Ansatte 2022-06-10T10:29:21+00:00

KONTAKT OSS!

Vi utvider stadig vår stab, og presenterer her vår administrasjon og ledergruppe. Ta gjerne kontakt ved hjelp av kontaktinformasjonen under hvert bilde, vi er klare til å respondere!

Geir Mykland

Daglig Leder

Mobil: +47 97 93 30 00

Epost: Geir.Mykland@gtae.no

Torje Jørgensen

Serviceleder

Mobil: +47 99 69 32 17

Epost: Torje.Jorgensen@gtae.no

Trond Ove Nygaard

Salgsleder

Mobil: +47 46 40 24 64

Epost: Trond.Ove.Nygaard@gtae.no

Tom Erik Knutsen

Avdelingsleder/faglig ansvarlig Grimstad

Mobil: +47 95 21 02 83

Epost: Tom.Erik.Knutsen@gtae.no

Marius Svenningsen

Salgsleder bolig

Tlf: +47 45 81 14 97

Email: Marius.Svenningsen@gtae.no

Kjell Inge Holthe

Avdelingsleder Elektro-Installasjon Kristiansand

Mobil: +47 91 60 00 34

Epost: Kjell.Inge.Holthe@gtae.no

Vegard Heimset Brandsøy

Avdelingsleder Kristiansand

Mobil: +47 47 25 24 91

Epost: Vegard.Brandsoy@gtae.no

Heidi Flaath Knutsen

HMS og HR ansvarlig

Mobil: +47 91 86 50 72

Epost: Heidi.Knutsen@gtae.no

Lisa Hægeland Skuterud

Administrasjonsansvarlig

Mobil: +47 41 44 24 45

Epost: Lisa.Skuterud@gtae.no

DU?

Vi er stadig på utkikk etter dyktige medarbeidere. Ta kontakt, så tar vi en prat!

Tlf: +47 90 87 48 32

Email: post@gtae.no